Lokata na 100 000 złotych.

Oszczędzać można na wiele sposobów. Najbardziej bezpieczną formą oszczędzania są jednak lokaty bankowe. Wpłacając na taką lokatę 100 000 złotych można całkiem nieźle zarobić. Na jaką lokatę się zdecydować? Warto sprawdzić kilka ofert różnych banków i wybrać tą, która będzie najlepsza i da nam największy zarobek. Zacznijmy od oferty Banku Pocztowego. Bank oferuje nam Lokatę MIDI z oprocentowaniem nominalnym 1,15% w skali roku. Lokata trwa przez okres sześciu miesięcy. Wpłacając na nią nasze 150 tysięcy złotych uda nam się zarobić 575 złotych. Lokata ma bardzo atrakcyjne oprocentowanie. Wybierając lokatę na okres pół roku można liczyć na oprocentowanie nawet do 2,4%. Depozyt może zostać złożony za pośrednictwem bankowości internetowej. Lokata jest bardzo elastyczna jeżeli chodzi o jej wcześniejsze zerwanie. Oszczędności w całości zostaną nam zwrócone, a odsetki bank naliczy nam za każdy pełny miesiąc przez jaki funkcjonowała lokata. Jeżeli posiadamy w banku konto możemy liczyć na otrzymanie lepszych warunków jeżeli chodzi o oprocentowanie lokaty. Do założenia lokaty niezbędna jest nam kwota minimalna w wysokości pięćset złotych. Nie ma żadnych ograniczeń co do kwoty maksymalnej jaką można wpłacić na lokatę. Millennium Bank oferuje nam Lokatę Millenet z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 1,10% w skali roku. Przy okresie kredytowania równym dwanaście miesięcy uda nam się otrzymać zysk z odsetek w wysokości 1100 złotych. Jest to oferta z jakiej możemy skorzystać tylko przez internet. Bank gwarantuje nam stałe oprocentowanie przez cały okres trwania lokaty. Odsetki są kapitalizowane po wygaśnięciu umowy. Długość umowy w przypadku tej lokaty można swobodnie dostosować do swoich potrzeb. Bank wymaga kwoty minimalnej niezbędnej do założenia lokaty w wysokości pięciuset złotych. Jest to lokata, która jest dostępna także w lokacie walutowej. Można założyć lokatę w Euro, w dolarach, a także w funtach brytyjskich.

Zobacz także:  Oprocentowanie lokat na przełomie Luty / Marzec

Lokaty terminowe.

Alior Bank proponuje nam Lokatę terminową. Oprocentowanie nominalne na jakie możemy liczyć wynosi 1% w skali roku. Lokata założona na okres dwunastu miesięcy da nam zysk z odsetek w wysokości tysiąca złotych. Okres zamrożenia naszych oszczędności jest dosyć elastyczny i można założyć lokatę na okres od tygodnia do dwunastu miesięcy. Jest to lokata jaką możemy założyć nie tylko w banku, ale także online. Można ją bez problemu odnowić, ale musimy wcześniej wyrazić na to zgodę. Kwota minimalna niezbędna do założenia tej lokaty to tysiąc złotych. Bank nie określił jaka jest kwota maksymalna, którą możemy ulokować na lokacie. Ofertę lokaty terminowej znajdziemy również w ofercie mBanku. Oprocentowanie na jakie możemy liczyć wynosi 1% w skali roku. Po założeniu lokaty na okres dwóch lat można osiągnąć zyski z odsetek w wysokości dwóch tysięcy złotych. Do uruchomienia lokaty potrzebujemy minimum tysiąca złotych. Okres trwania lokaty jest dosyć elastyczny i można ją założyć na okres od dwóch miesięcy do dwóch lat. Lokata odnawiana jest automatycznie i można to zrobić za pomocą internetu lub udając się do banku. Przez cały okres trwania umowy możemy liczyć na stałe oprocentowanie naszej lokaty. Odsetki będą nam wypłacone nawet jeżeli zerwiemy lokatę przed czasem. Lokata tradycyjna w Deutsche Banku jest ofertą z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 1% w skali roku. Zakładając lokatę na rok i wpłacając na nią dwa tysiące złotych nasz zysk z odsetek będzie wynosił tysiąc złotych. Lokatę można założyć na tydzień, na dwa tygodnie, jak też i na miesiąc, kwartał, pół roku oraz rok.

Related Posts

Oprocentowanie lokat na przełomie Luty / Marzec

Oprocentowanie lokat jest coraz niższe. Najpopularniejsza w ostatnich miesiącach lokata Idea Banku…

Kiedy odnawia się debet na koncie?

Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy odnawia się debet na koncie, koniecznie przeczytaj ten artykuł! Dowiesz się, jakie są najważniejsze czynniki, które wpływają na to, kiedy odnowi się Twój…

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.