Najlepsze kredyty hipoteczne w czerwcu 2017 roku.

Sprawdźmy najlepiej opłacalne kredyty hipoteczne w czerwcu 20017 roku na konkretnym przykładzie. Decydujemy się na kupno mieszkania, którego wartość rynkowa to 250 000 złotych. Nasz wkład własny to kwota 50 000 złotych, co oznacza, że decydujemy sie na kredyt hipoteczny w wysokości 200 000 złotych. Kredyt bierzemy w złotówkach na okres dwudziestu lat, a najstarszy z kredytobiorców ma obecnie lat 30. Na podstawie tych wytycznych najlepsze oferty przygotował Bank Polski, Bank BPS i BOŚ Bank. Sprawdźmy dokładniej każdą z tych ofert.

Oferta Banku Polskiego.

Na pierwszym miejscu najlepszych ofert znalazła się oferta Własny kąt hipoteczny, przygotowana przez Bank Polski. Bank oferuje nam oprocentowanie rzeczywiste w wysokości 3,46% i zerową prowizję. Dla kredytu w wysokości 200 000 złotych rata miesięczna będzie równa 1147,62 złote. Taka rata została podana przez porównanie ofert poprzez oparcie o stałą marżę bankową i aktualną, rynkową stawkę WIBOR. Do uzyskania takiej marży bank wymaga od klienta posiadanie rachunku osobistego i założenie karty kredytowej. Konieczne jest czteroletnie ubezpieczenie od utraty pracy, a także ubezpieczenie na życie. Marża jaka jest podana w porównywarkach internetowych jest marżą poglądową i może się ona nieco różnić od marży jaka jest oferowana w oddziałach banku. W pierwszym roku marżą wynosi 1,1%. Oprocentowanie nominalne kredytu wynosi 3,38% i w jego skład wchodzi 1,65% marży oraz WIBOR na poziomie 1,73%. Oprocentowanie rzeczywiste natomiast wynosi 3,46%. Do momentu, kiedy kredytobiorca dostarczy do banku odpis z księgi wieczystej konieczne jest ubezpieczenie pomostowe w wysokości 150 złotych. Polisa na życie jest dodatkowym zabezpieczeniem kredytu jakie nie jest wymagane przez bank. Bank nie pobiera prowizji od klientów, którzy wykupili czteroletnie ubezpieczenie od utraty pracy. Co do niektórych kwot kredytu nie ma konieczności Ubezpieczenia Niskiego Wkładu. Wycena nieruchomości, co do kredytu powyżej 80000 złotych wynosi 400 złotych. Nie ma konieczności wystawiania weksla in blanco. opłata za wcześniejszą spłatę kredytu wynosi 1,5% od kwoty spłaty. Kredyt może zostać przewalutowany. Liczba takich przewalutowań nie jest ograniczona i wynosi 0,8% kwoty jaka podlega przewalutowaniu. Największą zaletą tego kredytu jest to, że 25% kwoty można przeznaczyć na dowolny cel i mamy możliwość negocjowania marży. Raz w roku można skorzystać z wakacji kredytowych, co oznacza, że w jednym z miesięcy nie musimy wpłacać raty. Wada takiego kredytu jest jedna. Chcąc otrzymać niższą marżę trzeba zakupić dodatkowe produkty jakie oferuje Bank Polski.

Zobacz także:  Jak uzyskać kredyt gotówkowy?

Oferta Banu BPS.

Drugą z najlepszych ofert kredytu hipotecznego na kwotę 200 000 złotych przygotował Bank BPS. Kredyt hipoteczny Mój Dom jest oferta promocyjną jaka jest dostępna razem z kartą kredytową BPS VISA. Rata kredytu będzie wynosiła 1152,74 złotych. Jest ona dostępna w ramach pakietu podstawowego promocji. Pakiet ten składa się z rachunku ROR łącznie z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej. Trzeba także założyć kartę kredytową VISA, a także ubezpieczyć nieruchomości w TU, który współpracuje z Bankiem BPS. Oprocentowanie nominalne kredytu wynosi 3,43%, w tym marża stanowi 1,7%, zaś WIBOR jest na poziomie 1,73%. Oprocentowanie rzeczywiste kredytu jest równe 3,73%. Nie ma konieczności wykupienia ubezpieczenia pomostowego. Biorąc kredyt nie mamy obowiązku ubezpieczenia się na życie, ale ubezpieczenie nieruchomości w TU jest już obowiązkowe. Prowizja banku jest równa 1,9% kwoty kredytu co w tym konkretnym przypadku da nam sumę 3800 złotych.

Related Posts

W poszukiwaniu odpowiedniej pożyczki osobistej

Za każdym razem, gdy masz do czynienia z kryzysem finansowym, pewna myśl o zaciągnięciu pożyczki o…

Pożyczaj tylko wtedy, gdy musisz

Wiele osób czasami czuje potrzebę pożyczenia pieniędzy, a wynika to z wielu sytuacji czy też wielu…

Kredyt gotówkowy i hipoteczny – czym się różnią?

Kredyty gotówkowy i hipoteczny wydaje się niczym nie różnić. Ale to tylko pozory. Owszem zarówno j…

Jak działa WIBOR?

WIBOR to skrót od Warsaw Interbank Offered Rate – wskaźnik oparty na stopach procentowych, jakie banki oferują sobie nawzajem w trakcie transakcji finansowych w walucie PLN. WIBOR…

Czy można zastrzec swój PESEL?

Czy można zastrzec swój PESEL? To pytanie coraz częściej pojawia się wśród Polaków. Zastanawiamy się, czy jest to możliwe i co moglibyśmy zyskać na takiej decyzji. Sprawdźmy…

W jakie waluty inwestować w 2022?

Inwestowanie w rynku walutowym może być dochodowe, ale wymaga wiedzy i doświadczenia. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, przygotowaliśmy krótki artykuł na temat top 5 walut, w które…

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.